 PPD10-12-1212 |
 TDK-Lambda |
 DC/DC Converters 10.8W 12V 0.45A |
 Data Sheet |
 Negotiable |
| Image | Part No | Mfg | Description |  |
Quantity | ||||
 PPD10-12-1212 |
 TDK-Lambda |
 Data Sheet |
 Negotiable |
 PPD10-12-1515 |
 DC/DC Converters 10.5W 15V 0.35A |
 PPD10-24-1212 |